mikropigmentacja skóry głowy

Tatuaż na głowie zamiast włosów? Poznaj najnowszą metodę na łysinę

Tatuaż na głowie może brzmieć dosyć kontrowersyjnie. Dla wielu jednoznacznie może kojarzyć się z czymś negatywnym i dziwnym. A jednak metoda ta pozwala uzyskać efekt do złudzenia przypominający włosy. Jak?

Łysienie całościowe lub plackowate oraz blizny na głowie mogą powodować duży dyskomfort i wpływać na samopoczucie. Dlatego wiele osób szuka skutecznego rozwiązania, które trwale zapewni im dobry i naturalny wygląd. Jedną z takich metod jest mikropigmentacja.

Czym jest mikropigmentacja skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy — bo dokładnie tak nazywa się ten zabieg — to metoda polegająca na wykonaniu imitacji zagęszczonych włosów. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i dobranemu pigmentowi, specjalista wprowadzi tusz w skórę głowy. Iluzja cebulek głowy sprawia, że głowa wygląda na krótko ogoloną, ale nie łysą. Metoda ta stosowana jest również przy kamuflażu blizn.

Mikropigmentacja skóry głowy — czy efekt wygląda naturalnie?

Osoby decydujące się na mikropigmentację skóry głowy oczekują, że efekt ten będzie jak najbardziej naturalny. Iluzja cebulek musi wyglądać realistycznie, aby nawet najbardziej dociekliwe oko nie zauważyło różnicy. Efekt ten jest możliwy dzięki specjalistom z kliniki SMP Center, którzy dokładnie znają oczekiwania swoich klientów.

Wybór pigmentu

Kolor włosów jest również ważny. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że „to przecież tylko cebulki”, ale jednak ich barwa powinna być zbliżona jak najbardziej do naturalnego koloru włosów. W klinice SMP Gdańsk dostępne są wszystkie odcienie szarości, aż po kolor czarny. Pigment ten przez lata zachowuje swoją intensywność, ale na życzenie klienta można go odnowić po trzech latach.

Mikropigmentacja dla kogo?

Mikropigmentacja skóry głowy, jak każdy zabieg estetyczny, ma jeden cel – poprawić komfort i pewność siebie. Dlatego ważne jest to, aby zniwelować wszelkie wstydliwe powody, jak chociażby łysienie. Mikropigmentacja skóry głowy jest świetną alternatywą dla drogich i bolesnych zabiegów przeszczepu włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up