Sprawdzony zakład pogrzebowy z Warszawy

Mieszkańcy takich dzielnic stolicy jak Wola, Ochota, Włochy, Bemowo, Mokotów i innych, od lat mogą liczyć na wysoką jakość obsługi zakładu pogrzebowego Cerber. Autentyczne wsparcie może uzyskać każdy, kto go potrzebuje. Gdy nadchodzi czas organizacji uroczystości pożegnalnej, trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Od najważniejszych formalności po drobne detale. Niekiedy też bliscy zmarłego mogą potrzebować pomocy finansowej. O te kwestie również dba firma pogrzebowa Cerber Warszawa włochy. W imieniu swoich klientów załatwiają zasiłek pogrzebowy z takich instytucji jak ZUS czy KRUS. Jest to tzw. możliwość skorzystania z opcji kredytowania pochówku. Dokumentacja załatwiana jest także w innych urzędach, a wszelkie wątpliwości zostają błyskawicznie rozwiązywane przez wykwalifikowanych pracowników. 

 

Pomocny personel zakładu pogrzebowego z Warszawy

 

Każde pytanie, jakie Państwo zadadzą uzyska swoją klarowną odpowiedź. Lata doświadczeń zakładu pogrzebowego Cerber pozwoliły na odnalezienie się w najróżniejszych sytuacjach. Prośby i życzenia są dokładnie omawiane, a następnie wdrażane na konkretnych etapach przygotowań do ceremonii pogrzebowej. Szeroki zakres usług pozwala na organizację wyjątkowych uroczystości funeralnych, z kolei szczegóły są indywidualnie dopasowywane wedle pragnień bliskich zmarłego. 

 

Zakład pogrzebowy Warszawa Włochy oferuje wysoką jakość usług pogrzebowych

 

Wśród szerokiej oferty dodatkowej firmy Cerber z siedzibą w Warszawie, znajdziemy okazałe kompozycje kwiatowe, tworzone przez doświadczonych florystów. Składają się one ze świeżych i żywych kwiatów, które można dobierać wedle uznania. Rodziny mają możliwość zdecydowania się na konkretne wiązanki i wieńce zaproponowane przez florystę albo mogą też złożyć swoje unikatowe zamówienie. Co więcej, bliscy zmarłego mają wpływ na dobór odpowiedniej muzyki, którą zespół wykona na takich instrumentach jak skrzypce, wiolonczela czy trąbka. Wykwalifikowany personel zakładu pogrzebowego, wykonując tanatokosmetykę, z najwyższą starannością przygotuje zmarłego do jego ostatniej drogi. 

 

Zakład pogrzebowy Warszawa Włochy

 

Adres: ul. Hynka 4a, 

02-149 Warszawa – Włochy

Numery tel.: 501 714 719/503 029 716

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up