Adwokat Dąbrowa Górnicza Sylwia Pobideł-Kolczyk

Adwokat Dąbrowa Górnicza Sylwia Pobideł-Kolczyk

Adwokat Dąbrowa Górnicza

ul. Graniczna 12/120, 41-300 Dąbrowa Górnicza

604 284 433

https://adwokat-kolczyk.pl/

Dąbrowa Górnicza – skuteczny prawnik

Adwokat Sylwia Pobideł – Kolczyk- świadczy obsługę prawną w zakresie:
– udzielania porad prawnych,
– sporządzania opinii prawnych,
– przygotowania pism, w tym pism procesowych,
– prowadzenia negocjacji na rzecz klienta
– reprezentacji przed sądami wszystkich instancji,
– wsparcia w prowadzeniu windykacji należności.

Adwokat Sylwia Pobideł – Kolczyk świadczy także bieżącą i stałą obsługę prawną na rzecz przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w każdej prawnej formie organizacyjnej, których siedziba zlokalizowana jest w mieście Dąbrowa Górnicza lub w najbliższej okolicy.

Dobry prawnik – dokładność analizy i dynamika działań

Aby przyjąć najlepszą strategię działania i dobrać najlepsze środki prawne, decyzję w tym zakresie musi poprzedzić dokładna analiza konkretnej, powierzonej sprawy. Podczas obrony lub reprezentacji interesów klienta każdy szczegół w sprawie może mieć decydujące znaczenie.

Najlepszą obroną jest atak. To oznacza, że zdecydowana i dynamiczna postawa czy to na etapie przedsądowym, czy też na sali rozpraw jest najlepszą, czyli najskuteczniejszą metodą prowadzenia sprawy.

Adwokat Sylwia Pobideł – Kolczyk z uwagą wysłuchuje problemu z jakim zgłasza się klient. Uzyskanie i uporządkowanie niezbędnych informacji, pozwala na przedstawienie możliwych do podjęcia działań, a także omówienie ewentualnych trudności i zagrożeń.

Adwokat Sylwia Pobideł – Kolczyk obsługę prawną prowadzi z zachowaniem najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa informacji, dyskrecji oraz jakości pracy. Kluczem do wspólnego sukcesu jest dobra, to jest bezpieczna i rzetelna komunikacja.

Kategorie: Prawo
Scroll Up