Depilacja laserowa Vectus

Gabinet Pokojska w Gdańsku: Skuteczna i Bezbolesna Depilacja Laserowa Vectus

Gabinet Pokojska w Gdańsku, specjalizujący się w depilacji laserowej, oferuje swoim klientom innowacyjną technologię medycznego lasera diodowego o nazwie Vectus. Dzięki tej zaawansowanej technologii możliwe jest szybkie, skuteczne i praktycznie bezbolesne pozbycie się owłosienia z dowolnej części ciała.

Laserowa depilacja Vectus opiera się na nowoczesnej technologii lasera diodowego o długości fali 810 nm, która zapewnia trwałe usuwanie owłosienia. Aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, wykorzystywany jest bezprzewodowy czytnik poziomu melaniny SKINTEL, który zdalnie programuje odpowiednie parametry urządzenia. Jednak to wykwalifikowany personel gabinetu, dobrze zaznajomiony z parametrami zabiegowymi, przeprowadza procedury z użyciem tego sprzętu.

Gabinet Pokojska oferuje depilację laserową Vectus na różnych obszarach ciała. Na twarzy można przeprowadzać zabiegi na takich miejscach jak szyja, kark, brwi, a także na ciele na obszarach takich jak pachy, nogi, pośladki, plecy, ręce i dłonie, brzuch, klatka piersiowa oraz okolice intymne. Już po miesiącu można zauważyć pierwsze efekty, ale zaleca się przeprowadzenie serii 4-8 zabiegów w odstępach 4-10 tygodni, aby całkowicie pozbyć się owłosienia danej partii ciała. Efekty są szybkie, trwałe i eliminują dyskomfort związany z owłosieniem. Nie ma potrzeby tracenia czasu, nerwów ani pieniędzy na nieskuteczne metody depilacji, które dają tylko tymczasowe rezultaty.

Trwałe Usuwanie Owłosienia z Najnowszą Technologią Laserową

Laser Vectus posiada wiele cech, które go wyróżniają. Technologia Advanced Contact Cooling umożliwia chłodzenie skóry przed, w trakcie i po emisji światła, zapobiegając ryzyku poparzeń. Posiada również certyfikat FDA, co potwierdza wysoką jakość, efektywność i bezpieczeństwo tego urządzenia. Duża końcówka zabiegowa i wysoka częstotliwość pracy lasera umożliwiają szybkie przeprowadzenie zabiegu depilacji na dużych obszarach ciała w krótkim czasie. Opatentowany system photon recycling efektywnie wykorzystuje emitowane światło, co zwiększa skuteczność zabiegu. Jednorodne rozłożenie energii na całej powierzchni szkła szafirowego zapewnia wysoką skuteczność zabiegu.

Jednak istnieją również pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegów depilacji laserowej Vectus. Są nimi: ciąża, karmienie piersią, świeżo opalona skóra, stosowanie herbatek i tabletek ziołowych fotouczulających, padaczka, terapia retinoidami (witamina A), przyjmowanie leków rozrzedzających krew, bielactwo, skłonność do keloidów, cukrzyca, infekcje bakteryjne i wirusowe, obecność rozrusznika serca, choroby nowotworowe oraz posiadanie metalowych implantów.

Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej Vectus zaleca się spełnienie pewnych zaleceń. Należy dokładnie ogolić obszar skóry, który ma zostać poddany zabiegowi. Jeśli skóra jest nadmiernie opalona, należy odczekać co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem zabiegu. Przed zabiegiem nie wolno wykonywać depilacji woskiem, pęsetą ani depilatorem przez minimum 4 tygodnie. Skóra powinna być również wolna od wysuszenia i podrażnienia. Antybiotyki należy odstawić na 2 tygodnie przed zabiegiem, a wszelkie peelingi, oczyszczanie buzi w salonie i spożywanie herbat ziołowych oraz wyszczuplających należy zaniechać na 7 dni przed zabiegiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up