Polski producent zniczy gazowych

 

Znicze pogrzebowe stanowią istotny, praktycznie nieodzowny, element ceremonii pogrzebowej, odgrywając ważną rolę w wyrażaniu szacunku, pamięci i żałoby dla zmarłego. Ich obecność tworzy odpowiednią atmosferę upamiętniając bliskiego w godny sposób. Znicze są symbolem naszych uczuć, i oddają hołd ludziom, których już nami nie ma. O wysoką jakość zniczy dba Polski producent zniczy Gazowych Topmetal Funerals, która korzystając z trwałych materiałów, wytwarza produkty o estetycznym wyglądzie i długotrwałym paleniu. Znicze gazowe, które produkują są wykonywane ręcznie według autorskich wzorów. Trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło na zdobycie zaufania i uznania wśród klientów oraz na solidne ugruntowanie pozycji na rynku. 

Metalowe znicze gazowe – wysoka jakość wykonania

Asortyment firmy Topmetal Funerals jest nie tylko bogaty i zróżnicowany, ale również pełen solidnych produktów. Dbałość o detale i staranność wykonania są wyróżnikami producenta zniczy. Co więcej oferują również pochodnie gazowe, które są wysokie na ponad metr z opcją regulacji. Każdy ze zniczy jest polerowany, szlifowany i zdobiony różnymi motywami dekoracyjnymi. Wyjątkowe kształty i formy wytwarzane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Każdy z produktów jest objęty gwarancją producenta, który sztukę tworzenia dzieł z metalu opanował do niezaprzeczalnej perfekcji. 

Oferta producenta akcesoriów pogrzebowych Topmetal Funerals zapewnia także katafalki pod trumny i urny. One również wykonywane są z trwałych materiałów – z polerowanej i szlifowanej stali nierdzewnej. Zajmują się również produkcją lampionów, świeczników skrzynek i innych elementów wyposażenia kaplic pogrzebowych, które są wytworzone z metalu. Pełna oferta producenta zniczy gazowych znajduje się na stronie www.topmetalfunerals.pl.

Wyposażenie zakładów pogrzebowych

TOPMETAL FUNERALS – Dane kontaktowe  

Adres: ul. Niewodniczańskiego 19a,

30-698 Kraków

Numery tel.:: 509 241 588 / 793 178 871

Adres e-mail: :kontakt@topmetalfunerals.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up