Witaj! Rejestracja

Ankieta: Kto wygrał #Live_Battle
Ankieta jest zamknięta.
Dreamcreator 0% 0 0%
Kulisa 100.00% 4 100.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreamcreator vs Kulisa
Dreamcreator Offline
Prezenter PB.pl
Prezenter

Liczba postów: 170
Reputacja: 98
Podziękował/a: 339
Otrzymał/a 112 Thanks w 77 postach
Dreamcreator vs Kulisa
Dreamcreator

Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link. by Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link. on Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link.

Kulisa

Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link. by Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link. on Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link.

"I'm a hardstyle lover
Till the day that I die!"
12-07-2014 14:19
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowanie dane przez: WVV
WVV Offline
Przyjaciel
Przyjaciel

Liczba postów: 558
Reputacja: 170
Facebook Last.fm Soundcloud Twitter YouTube
Podziękował/a: 454
Otrzymał/a 682 Thanks w 365 postach
RE: Dreamcreator vs Kulisa
No i mam mega problem, bo oboje daliście z siebie wszystko, oboje was słuchałem - nie mam pojęcia na kogo głosować, ale oddam tym razem jednak głos na Kulisę, bo ostatnio miałem podobny dylemat i oddałem na Dreamcreator'a xD ale tak na prawdę to nie powiem na kogo zagłosuje, bo może i na Karola jednak xD

>>> Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link. <<<
12-07-2014 19:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowanie dane przez: Dreamcreator
Nexoss Offline
Hands Up Forever
Moderator

Liczba postów: 5,104
Reputacja: 303
Facebook Last.fm Soundcloud Twitter YouTube
Podziękował/a: 249
Otrzymał/a 1459 Thanks w 1059 postach
RE: Dreamcreator vs Kulisa
Piotr doskonale Cię rozumiem, ponieważ po przesłuchaniu miałem i mam MEGA wielki problem z wyborem zwycięzcy Big Grin
Obaj Panowie technicznie bez zarzutu Big Grin Tracki wyborne Big Grin Ostre Big Grin Karol z tego co widziałem po TL na mixcloud nawet parę swoich tracków zagrał Big Grin
Wybór jest ciężki Tongue Dlatego postanowiłem tym razem dać szansę Łukaszowi....

LIKE: Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link.
FOLLOW: Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link.
FOLLOW: Nie posiadasz zgody na zobaczenie tego linku. Zarejestruj Się lub Zaloguj aby zobaczyć link.

[Obrazek: 0suicide.gif]
16-07-2014 23:19
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowanie dane przez: Kulisa , Dreamcreator
Odpowiedz